O mnie

Fotografia to mój cały świat. Świat w którym pasja łączy się z pracą a praca z pasją.

Przez wiele lat pracowałam w branży informatycznej poszukując tego coś co nazwałabym satysfakcją zawodową. Na szczęście poszukiwania zakończyły się sukcesem i fotografia stała się moim głównym zajęciem w życiu. Macierzyństwo oraz czas wspólny z dziećmi był główną inspiracją do fotografowania. Obserwując, jak dzieci rosną i zmieniają się, chciałam zatrzymać te chwile na dłużej. I tak oto pasja przerodziła się w szczerą miłość do fotografii dziecięcej i ich bajeczny kolorowy świat. Dziś jestem szczęśliwa bo wiem, że kocham to co robię a fotografia pozwala mi uchwycić te momenty w czasie.

A dlaczego fotografia noworodkowa? Bo jest to jedna z najpiękniejszych dziedzin fotografii.  Fotografując noworodka w jego pierwszych dniach życia jest szczególnym wyróżnieniem dla mnie, że mogę uczestniczyć w jego niepowtarzalnej historii życiowej.

Moje motto to „zatrzymać pierwsze chwile szczęścia one tak szybko mijają”. Dziś tworzę zdjęcia, które zapisują ważne momenty niezwykłych historii. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje. Ostatnio uczestniczyłam w warsztatach fotografii noworodkowej prowadzonych przez Alinę Płaczek.

Uchwyć piękne chwile

Moje motto to „zatrzymać pierwsze chwile szczęścia one tak szybko mijają”.

Dziś tworzę zdjęcia, które zapisują ważne momenty niezwykłych historii.

Ile przeważnie trwa sesja noworodkowa?

Wszystko zależy od małego modela. Zazwyczaj sesję fotograficzną udaje się zrealizować w przeciągu 4 godzin. W praktyce realizuję jedną sesję zdjęciową dziennie i zaznaczam rodzicom aby w danym dniu nie organizowali innych spraw ponieważ może się zdarzyć, iż czas realizacji sesji będzie nieco wydłużony.

Kontakt

Skontaktuj się ze mną

Studio Fotograficzne
ul. Jesienna 60/2
62-064 Plewiska k. Poznania

+48 603 945 440

studio@dariasadowska.pl

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio